Kur pashë për herë të parë këtë recetë, e dija se duhej të ishte mirë, vetëm duke lexuar listën e përbërësve që nuk mund të ndihmohesh, por të intrigohesh.
Bombay Sapphire infuzion me mollë dhe dardha jehon në musht dhe raki, atëherë ka absinthe dhe birrë xhenxhefil për kontrast, por aromë kompliment, dhe mbi të gjitha, shtimin unik të bletëve të Tarifës Brother Aztec Çokollatë.
Kjo sigurisht që nuk është një koktej i mërzitshëm. Tregon disa nga flavors dhe teknikat e modës që janë të nxehtë dhe është një shembull i shkëlqyer i modernizmit modern . Adam Schuman nga Gaforrja me yndyrna e Nju Jorkut bëri një punë të madhe duke krijuar këtu.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces gin (
- Sapphire Bombay infused me dardhe të thata dhe mollë )
- 1/2 ounce absinthe (Lucid)
- 1 ons
- musht i mollës (lokale)
- 1/2 ons
- dardhë raki (Adam rekomandon: Massenez Williams Poire Brandy)
- 1/2 ounce lëng limoni (i freskët)
- 2 dashes
- Tarifa Brothers Aztec
- Çokollatë
- 2 ounces
- birrë xhenxhefil (ose sipas dëshirës)
- garniturë:
- shkopi i kanellës
- Garniturë: lëvozhgë limoni
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një shaker koktej me kube akulli.
- Shkundni mirë.
- Shtrëngoni në një xhami të lartë të mbushur me akull.
- Garnizoni me një lëvozhgë limoni dhe shkopinj kanelle.
Recetë mirësjellje: Adam Schuman për Bombay Sapphire Gin
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 730 |
| Fat i shëndoshë | 38 g |
| Fat i ngopur | 20 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 6 mg |
| sodium | 44 mg |
| karbohidratet | 84 g |
| Fibër diete | 21 g |
| proteinë | 23 g |