Muffins me yndyrë të ulët mund të jenë të lehta dhe me gëzof, dhe gjithçka zbret në miell. Vetëm sigurohuni që të vendosni miellin me butësi në kupat matëse dhe të niveloni me pjesën e prapme të një thike. Rezistoni tundimin për të mbledhur gota në miell dhe t'i mbushni ato të plota. Këto shujta të shijshme të portokallit të boronicës kanë vetëm balancën e duhur të ëmbëlsisë dhe kripës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell me qëllim
- 1 lugë çaji
- pluhur pjekje
- 1/2 lugë çaji
- sode buke
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 filxhan sheqer
- 1 vezë të madhe (rrahur lehtë)
- 1/4 copë vaj vaji
- 2/3 filxhan lëng portokalli
- 2 teaspoons zest portokalli
- 2 gota Kastrati (copëtuar)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 gradë F.
- Vija e kajsie me filxhan me kifle letre. Në një tas të madh, kombinoni miellin, pluhurin e pjekjes, sode buke, kripë dhe sheqer. Kombinoje me një lëvizje.
- Në një tas të vogël, shtoni vezë rrahur , vaj, lëng portokalli dhe zest. Ndajeni mirë.
- Bëni një pus në përzierjen e miellit dhe shtoni përbërës të lagësht. Llokoçis derisa të laget vetëm, duke qenë i kujdesshëm që të mos overmix.
- Dele në Kastrati të copëtuara. Gatuaj lugë në kavanozin e përgatitur.
- Piqni për 16-18 minuta, derisa muffins janë të artë dhe pranverë mbrapa kur preku.
Më shumë Recipes Low-Fat kifle
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 183 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 75 mg |
| sodium | 240 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |