Hudhra dhe një copë copëtuar shijen e kësaj shije të shijshme me salcë kosi. Shërbyen musht me mish derri ose biskota me feta, ose shërbejeni me pulë të pjekur ose mish pule.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 1 shallot (finely grirë, ose disa lugë qepë të kuq të grirë)
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 4 lugë miell
- 1 1/2 gota supë pule
- 8 ounces salcë kosi
- Kripë dhe piper (për shije)
Si ta Bëni
- Në një tigan të mesëm, shkrihet gjalpi për ngrohje mesatare dhe të ulët.
- Shto shallots dhe hudhër dhe kuzhinier, nxitje, për rreth 2 minuta, deri shallots janë të tenderit. Llokoçis në miell derisa të përzihet mirë.
- Shtoni supë pule dhe vazhdoni të gatuani, duke nxituar, derisa të keni flluska dhe të trasha.
- Llokoçis në salcë kosi dhe kuzhinier, nxitje, vetëm derisa lëng mishi është i nxehtë dhe fillon të ziehet. Mos e vlim.
- Hiqni nga nxehtësia dhe shtoni kripë dhe piper, të shijoni.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Gravy Foolproof - Pa Drippings
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 232 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 38 mg |
| sodium | 481 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |