Salcë mede është praktikisht e njëjtë me hollandaise, përveç se uthull dhe dragua zëvendësojnë limon. Ju me siguri mund të bëni Bearnaise tuaj në një tigan, por pse shqetësojë kur ky version nga shijet saktësisht e njëjtë? Kjo salcë e hollë është e përkryer për biftek.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan uthull verë të bardhë
- 1/4 filxhan verë të bardhë
- 2 lugë
- shallots (grirë)
- 3 lugë dragua (të freskëta, copëtuar)
- kripë për shije (kosher)
- piper i zi për shije
- 3 ekstra të mëdha
- vezët e vezëve
- 2 shkopinj të pakripur
- gjalpë (i shkrirë)
Si ta Bëni
- Kombinoje uthull, verë të bardhë, shallots, 1 lugë gjelle dragua të copëtuar, 1/4 lugë çaji kripë dhe piper 1/4 lugë çaji në një tigan të vogël.
- Sillni një çiban dhe zierni mbi nxehtësinë mesatare për 5 minuta derisa përzierja të reduktohet në disa lugë. Ftoh pak.
- Transferoni përzierjen e ftohur me yolks vezë dhe 1 lugë çaji kripë në një blender. Përzierje 30 sekonda.
- Me blenderin, derdhni ngadalë gjalpën e nxehtë përmes hapjes në kapak. Shto mbetur 2 lugë gjethe dragua dhe përzierje për vetëm një të dytë.
- Nëse salcë është shumë e trashë, shtoni një lugë gjelle verë të bardhë të hollë.
- Shërbejeni menjëherë
Shënim: Ju gjithashtu mund të bëni salcë një orë përpara. Mbani atë në blender dhe vetëm para se të shërbeni, shtoni 1 lugë ujë shumë të nxehtë dhe përzierje disa sekonda.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 209 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 139 mg |
| sodium | 69 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 4 g |