Çdo kuzhinier mund të vlerësojë lehtësinë e një vakt të shijshëm të ngadaltë . Kjo gulash derri është e mbushur me aromë dhe përgatitja është relativisht e lehtë. Një krem pak i thartë është salcë e fshehtë - ajo shton pasurinë e pjatës. Shpejt pastroni disa nga përbërësit tuaj, hidhni në pjesën tjetër, vendosni tenxhere tuaj të ngadaltë dhe kthehuni në një vakt të ngrohtë, të ngrohtë, të përsosur për një natë të ftohtë.
Më shumë Rehati Rehati Ushqimi Ushqimorë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 feta proshute, diced
- 1 filxhan qepë të copëtuar
- 1 1/2 deri 2 £ mish derri të ligët, të prera në kube 1 inç (ose një përzierje e mishit të derrit dhe viçit)
- 2 lugë ëmbël paprika hungareze
- 1/2 lugë çaji fara qimnon
- 1/2 filxhan
- verë e thatë e bardhë
- 4 patate të kuqe të mesme, të prera në kube 1 inç
- 1 piper i madh i gjelbër, i prerë në copa prej 1 inç
- 1/2 filxhan supë pule
- 1 1/2 gota
- patate të skuqura , shpëlarë dhe shtrydhur thatë
- 1 domate të mëdha, diced
- 8 ounces dritë krem kosi
- Kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, proshutë kuzhinier dhe qepë mbi ngrohjes mesme, nxitje, derisa proshutë është i freskët.
- Vendi mish derri (dhe viçi, nëse përdoret) në Crock Pot me paprikë, fara qimnon, verë, patate, speca, supë, dhe lakër turshi. Shtoni proshutë dhe qepë dhe përziejeni mirë.
- Mbulo dhe kuzhinier në të ulët nga 8 në 10 orë.
- Rreth 15 deri në 20 minuta para se të bëhet, shtoni domate me dics dhe krem kosi. Shërbyer nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 505 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 140 mg |
| sodium | 644 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 41 g |