Kjo recetë e lehtë e bishtajave të mishit të viçit nuk është vetëm e shpejtë, por lehtë mund të jetë një vakt miqësor me buxhetin.
Kajsi i kubit është pjesë e raundit të lartë ose të poshtme që janë tenderuar duke u drejtuar përmes një makine të veçantë. A nuk overcook biftek kubike!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 (6-ons) viçat e kubit të mishit
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 të mëdha
- qepë (me feta)
- Opsionale: 1 kile kërpudha (me feta)
- Dash kripë
Si ta Bëni
- Kubiti i stinës buhesh me kripë dhe piper. Shkrihet gjalpi në një tigan të madh dhe shtoni qepë. Kur ata janë të tejdukshëm, shtoni kërpudhat, nëse përdorni, dhe saute 10 minuta ose derisa qepë kanë caramelized dhe kërpudha janë gati gatuar, dhe uji ka pothuajse të avulluar.
- Push perimet në njërën anë dhe shtoni steaks kubike (në batches, nëse është e nevojshme) dhe më shumë gjalpë, nëse është e nevojshme. Fry steaks shpejt - rreth 2 deri në 3 minuta për anë - derisa të bëhet.
- Pjesa me kubike me qepë me karamelizime dhe kërpudha në pllaka të nxehta dhe rreshkitje të çdo lëngu të grumbulluar mbi mish. Shërbejnë me bukë thekre dhe patate të ziera ose patate të pjekura.
Teknika e kubingut
Në kundërshtim me atë që ju mund të mendoni, cubing është një teknikë, jo një prerje e biftek. Kubing është procesi i ekzekutimit të çdo prerjeje të ashpër të mishit, qofshin mish, mish derri, mish i gjallë ose një proteinë tjetër, përmes një makine që prerjet me shirit të ashpër në një formë rrotulluese dhe i jep mishit një pamje të kubuar dhe kështu emrin e saj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 462 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 168 mg |
| sodium | 392 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 53 g |