Ky recetë për pulë dhe karkaleca është një kombinim me patëllxhan, një vakt të shijshëm familjar me bukë të copëtuar ose rrotullime ose biskota të freskëta të pjekura.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 deri 3 £ copa pule
- 1/4 copë gjalpë
- 16 ounces salcë domate
- 1/4 filxhan verë të kuqe
- 1 qepë të madhe (copëtuar)
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 2 lugë majdanoz (të freskëta, copëtuar)
- 1/2 lugë çaji basil (gjeth të thata)
- 1/2 lugë çaji oregano (gjethe të thata)
- 1/2 lugë çaji kripë (plus më shumë në pulë sezoni)
- 1 dash piper (plus më shumë për pulë sezoni)
- 1 1/2 £ karkaleca (e papërpunuar, e bardhë, e pastruar dhe e përhapur, rreth 1 kile nëse predha është hequr)
Si ta Bëni
- Lahet pule; pat e thatë.
- Pulë sezonale me kripë dhe piper. Në një tigan të madh, shkrihet gjalpi për ngrohje të mesme; pulë kafeje ngadalë, duke u kthyer një herë në kafe të dy anët. Derdhni disa nga yndyrat e tepërta.
- Në një tas të kombinuar salcë domate, verë, qepë, hudhër, majdanoz, basil, rigon, kripë dhe piper; përzihet mirë dhe derdh mbi pulë. Mbulo dhe ziej për rreth 30 deri në 40 minuta, derisa pula është e butë.
- Shto karkaleca në salcë dhe kuzhinier për një tjetër 10 minuta, ose derisa karkaleca të gatuhet.
- Shërbyer si një merak me bukë të copëtuar ose biskota.
Më shumë Recipes Chicken
- Pule dhe Rajs Skillet
- Robin's Skillet Chicken
- Pule dhe kungull i njomë me salcë krem hudhër
- Ishulli i shpejte i ishullit
- Chicken Skillet me aroma italiane
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1122 |
| Fat i shëndoshë | 55 g |
| Fat i ngopur | 19 g |
| Fat i pangopur | 20 g |
| kolesteroli | 632 mg |
| sodium | 1.460 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 126 g |