Kjo karrocë me gjalpë dhe recetë sanduiçe për çajin e sallatës së vezëve është një sanduiç tradicional i çajit anglez, i ngjashëm me sallatën e vezëve të vezëve që shërbehet me çaj pasdite në Harrods në Londër. Lagështia e freskët i jep asaj një aromë të lehtë të piperit y.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 vezë
- 4 lugë
- gjalpë herbed (zbutur ose zbutur gjalpë të thjeshtë)
- 4 lugë majonezë (ose majonezë alternative)
- kripë për shije
- piper për shije
- paprika për shije
- 8 feta bukë
- 1/2 filxhan lakërishtë (të freskëta, copëtuar)
- Opsionale: freskët, majdanoz copëtuar, për shije
Si ta Bëni
- Hard vezë vezë , shpëlarje me ujë të ftohtë kur ata janë bërë.
- Ndërsa vezët janë akoma të ngrohtë, zhvishuni dhe copëtoni me gjalpë dhe duke përdorur një masher patate ose një pirun.
- Llokoçis majonezë dhe erëza në përzierjen e vezëve.
- Përhapeni sallatën e vezëve në dy feta bukë.
- Shto lakërishtë (dhe, opsionale, majdanoz).
- Shtrydheni lakrën me dy feta të mbetura të bukës.
- Hiqni korezat dhe fërkoni sanduiçe dy herë, diagonalisht, për të bërë katër sanduiçe çaji nga çdo sanduiç i madh.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 78 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 79 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |