Salcë e pasur dhe e shijshme e ëmbël kafe ngjyrë kafe është një mënyrë e shpejtë për të vishen shpendët e pjekur, makarona dhe enët e perimeve. Ajo ka shije sidomos luksoze të drizzled mbi karamelized kungull butternut ose patate pure thjeshtë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 lugë gjelle gjalpë (1 shkop)
- 1 hudhër karafil, grimcuar dhe copëtuar
- 1/4 filxhan lë të urtë copëtuar rëndë
- 1/8 lugë çaji piper i zi
Si ta Bëni
- Si për të bërë salcë salcë kafe e ëmbël:
- Shkrihet gjalpi në një tigan të mesëm të vendosur mbi ngrohje të ulët mesatare. Kur gjalpë fillon të marrë vetëm pak flluska, shtoni karafil hudhër të copëtuar.
- Llokoçis hudhër në gjalpë për 1 minutë. Shtojeni urtë të copëtuar në gjalpë hudhër dhe vazhdoni të nxisni dhe gatuani përzierjen për 1 deri në 2 minuta shtesë, derisa gjalpi të jetë shumë i lehtë kafe dhe ka një aromë të pasur dhe të shijshme.
- Sezoni salcë e ëmbël salcë me gjalpë me piper të zi terren dhe shërbejeni të nxehtë.
- Ky recetë me salcë të ëmbël me salcë me gjalpë e bën 4 deri në 6 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 174 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 6 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |