Ky recetë gumbo pule është një gumbo klasik i bërë me një roux, okra, dhe pulë. Ashtu si të gjitha recetave të mira gumbo, kjo fillon me një roux të thjeshtë. Ky gjithashtu përmban pluhur skedari.
Shërbyer gumbo mbi një grumbull apo oriz të bardhë të zier.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë shkurtimi i perimeve
- 2 lugë
- miell, të gjitha qëllimet
- 2 o
- nions , copëtuar imët
- 1 piper zile jeshil, pres gjobë
- 5 gota të ngrohtë
- supë pule
- 8 domate, peeled / copëtuar
- 1/2 okra pound, prerë në copa 1/4 "
- 1/2 filxhan oriz i papjekur
- 2 brinjë selino, copëtuar
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper
- 1/4 lugë çaji trumzë
- 1 b
- ay leaf
- 1 pulë broiler-fryer, i gatuar
- 1 1/2 lugë pluhur file '
Si ta Bëni
- Në furrë të madhe holandeze shkrihet shkurtimi për ngrohje të ulët; shtoni miellin dhe kuzhinier, nxitje, deri në kafe, rreth 10 minuta (mos u ngut, nëse djeg dielli, roux është shkatërruar).
- Shtoni qepë dhe piper zile; kuzhinier deri në qepë është i tejdukshëm, rreth 5 minuta.
- Ngadalë shtoni supë të ngrohtë; llokoçis deri sa supë të arrijë një vlim.
- Shto domate, okra, oriz, selino, kripë, piper, trumzë dhe fletë gji; të sjellë një çiban.
- Shtoni pulën; kur përzierja vlon përsëri, zvogëloni nxehtësinë në të ulët, mbuloni dhe gatuani rreth 20 minuta.
- Llokoçis dhe gatuaj, mbuluar, 20 minuta më gjatë.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe shtoni pluhur filé ose shërbeni në tryezë për të ftuarit për të spërkatur mbi gumbo e tyre.
Shërben 6.
Recipes të ngjashme
Pule dhe sallam Gumbo me domate
Recetë të ngadaltë të pulave të pulave
Karkaleca dhe Andouille Sallam Gumbo
Si për të bërë një Louisiana Style Roux
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 467 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 71 mg |
| sodium | 942 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 31 g |