Salcë Chimichurri është bërë me disa përbërës që janë të përkryer për patatet e pjekjes, si hudhra , vaji i ullirit dhe majdanozët . Por përbërësit e tjerë në salcamin e chimichurri - lëng limoni, uthull, dhe cilantro - që i japin këtyre patate të pjekura diçka të jashtëzakonshme - shije të mirë latine. Thjesht hidhni thonjtë e patates me një sasi të madhe të salcë chimichurri dhe piqni - është thjesht e thjeshtë dhe e shpejtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 £ patate të mesme të bardhë
- 1 filxhan
- salcë chimichurri
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 gradë. Rreshtoni një pan 12 x 18-inch pjekje me fletë metalike.
- Pastroni patatet e pastra. Pritini çdo patate në gjysmë, dhe prerë çdo gjysmë në katër katërtat.
- Hidhni patatet me salcë chimichurri dhe përhapini ato në një shtresë të vetme në tigan.
- Piqni për 25 minuta, pastaj kontrolloni për dhuratën. Një pirun duhet të jetë në gjendje të shpohet lehtë copat më të mëdha të patateve.
- Kur patatet janë kafe të artë dhe pak të freskët në pjesën e jashtme, dhe të buta brenda, hiqni nga furra. Sezoni me kripë dhe piper për shije.
- Shërbyer ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 319 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 483 mg |
| karbohidratet | 74 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 7 g |