Këto biskota të lehta, të pjekura me gjalpë, të zbukuruara me një bajame të vetme blanched, bëjnë një trajtim të këndshëm por të thjeshtë. Të përkryer për mysafirët, pushimet ose vetëm për çdo kohë, ato bëhen me bajame toke dhe ekstrakte bajame, të cilat hedhin shijen e aromës së ëmbël. Ata janë aq të shpejtë për të rrëmbej, kavanoza juaj kurrë nuk do të bjerë përsëri bosh!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan 4 1/2 ounces miell (të gjitha me qëllim, lugë dhe spastrim )
- 1 filxhan bajame (tokë)
- 1/4 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1 dash kripë
- 1/2 filxhan gjalpë (zbutur)
- 3/4 filxhan sheqer (grimcuar)
- 1 bardhë e madhe e vezës
- 1/2 teaspoon ekstrakt bajame
- 48 bajame (të gjithë blanched)
Si ta Bëni
- Rreshtoni një fletë pjekjeje me letër pergameni ose yndyrat lehtë.
- Llokoçis së bashku miellin, bajametin e tokës, pluhurin e pjekjes dhe kripën; le menjane.
- Në një gjalpë krem përzierje dhe sheqer me shpejtësi të mesme të mikser elektrik dorë-mbajtur. Beat në ekstrakt bardhë veze dhe bajame.
- Llokoçis miellin dhe përzierjen e terrenit të bajames në përzierjen me krem. Mbuluar me mbulesë plastike; qetësohuni për rreth 2 orë.
- Brumë formë në topa të vogla, rreth 3/4-inch. Vendosni topa në fletën e pjekjes së përgatitur 2 inç larg; rrafshohet pak me fundin e një xhami. Shtypni një bajame në qendër të çdo cookie.
- Piqeni në 350 ° për rreth 12 minuta, ose deri sa të vendosni, por jo të thekur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1245 |
| Fat i shëndoshë | 107 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 66 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 125 mg |
| karbohidratet | 48 g |
| Fibër diete | 21 g |
| proteinë | 43 g |