Përdoreni këtë supë të shijshme të domates si një alternativë ketchup në mish oxhak ose në burgerë, ose shërbejeni me djathë dhe krisur ose si një rënie e horizontit për karkaleca ose ushqim deti i skuqur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 paund domate kumbulle, peeled, cored, copëtuar ashpër *
- 3/4 lugë çaji kanellë terren
- 1/4 lugë gjelle allspice terren
- 1/2 lugë çaji terren xhenxhefil
- 1/2 lugë çaji terren qimnon
- 3/4 filxhan sheqer i grimcuar
- 1 lugë çaji thata thjerrëzat e kuq (më shumë ose më pak si të dëshiruar për ngrohje)
- 3 lugë lëng limoni
Si ta Bëni
- * Derdhni domatet në ujë të vluar dhe vlim për 2-3 minuta, ose derisa lëkura fillon të ndahet, pastaj të bjerë në ujë akull dhe le të ftohtë pak. Lëkura duhet të jetë e lehtë për t'u hequr.
- Kombinoje domate, erëza, sheqer, thekon me piper dhe lëng limoni në një tigan.
- Sillni një zierje mbi ngrohjen mesatare dhe zvogloni nxehtësinë në të ulët.
- Cook, zbuluar, deri në shumë të trasha, rreth 1 1/2 orë.
- Llokoçis herë pas here për të kontrolluar trashjen dhe për të parandaluar djegien.
Përdoreni këtë bllokim si një aperitiv të përhapur me djathë krem, në hamburgerë, si një rënie e lehtë, ose përdorni atë të shije dhe mish pule të lartë në vend të ketchup.
Më shumë domate Recipes
- Tomato Bisque
- Reçetë e freskët e supë me domate
- Domate me stufa
- Crockpot stewed domate
- Domate të pjekura me djathë të parmigjenës
- Domate Cheddar piqem
- Domatet me kalldrëm
- Domate Vinaigrette
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 21 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |