Dua hummusin e pjekur të hudhër. Unë e shërbej atë për mysafirët të cilët kurrë nuk kanë pasur hummus tradicionale ose për ata që nuk kujdesen për tahini në hummus. Ajo ka një shije të pasur hudhrash që nuk është e madhe - është e drejtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund të chickpeas / garbanzo fasule (15 oz.)
- 2 lugë hudhër të pjekur
- 1/2 lugë gjelle
- lëng limoni
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- 1/2 lugë çaji oregano
Si ta Bëni
1. Në një përpunues të ushqimit , fasulet e procesit, hudhra, vaj ulliri , lëng limoni dhe rigon deri në konsistencën e dëshiruar.
2. Nëse hummus është shumë i trashë, thjesht shtoni vaj ulliri në increments të vogla (1/2 lugë çaji) deri në konsistencën e dëshiruar.
3. Shërbyer hummus pjekur hudhër zbukuruar me majdanoz finely copëtuar me bukë hot pita , patate të skuqura pita, ose veggies. Hummus i pjekur i piper i kuq shkon shumë mirë me kube me bukë të ngrohtë italiane.
4. Hummus mund të përgatitet paraprakisht deri në dy ditë nëse ruhet në enë hermetike në frigorifer. Për të shërbyer, ngrohuni në mikrovalë ose në një stovetop.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 143 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 81 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 7 g |