Një recetë e lehtë italiane për salcë e bërë nga hudhra, mustardë dhe shumë bimë italiane, përfshirë dragua dhe borzilok - përdorin bimë të freskëta, nëse i keni ato në dorë. Ky recetë e lehtë vegan italiane do të ishte e përkryer për një sallatë vegjetariane të pastave.
Shih gjithashtu: Më shumë shtëpi salads salcë recetave
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 karafil
- hudhër , i grirë
- 1 tsp. dragua të thata
- 1 tsp. bajrami i tharë
- 1 tsp. mustardë të thatë
- 1/2 tsp. kripë
- 1/4 tsp. piper
- 1/2 c. vaj ulliri
Si ta Bëni
Kombinoje të gjithë përbërësit në një kavanoz me një kapak të ngushtë. Shkundeni mirë dhe leni të qëndroni për një orë në temperaturën e dhomës, pastaj ftoheni. Shkundni mirë para se të shërbeni.
Ripublikuar me lejen e The Cookbook të mëshirshëm të gatuajve
Më shumë Vegan Sallatë Salcë Recipes:
Sesam Vinaigrette
Vegan Thousand Island Dressing
Vinaigrette Orange Balsamic
Miso salcë krem
Tahini "Goddess" Salcë
Mjedër Vinaigrette
Basic Balsamic Vinaigrette
Tharëse Easy Lime-Agave
Salcë e lehtë franceze
Dijon Vinaigrette
Më shumë receta salcë salcë për të provuar
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 146 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 156 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |