Okra nganjëherë merr një rap të keq për shkak të cilësi të "lëmuar" që rrethon fara. Okra turshi është një mënyrë e shkëlqyer për të shmangur atë cilësi, dhe turshi okra janë të shijshme! Ata bëjnë një shishe të shijshme për të shijuar me vakte, dhe ato janë tërheqëse tërheqëse për të shërbyer si ushqime partiake. Nëse ju pëlqejnë nxehtësi shtesë, përdorni speca shtesë të nxehtë ose shtoni rreth 1/2 lugë çaji i thekonave të thërrmuara të piperit të kuq së bashku me specat e freskëta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 paund të vogla okra pods (larë dhe shkurtohet)
- 6 deri në 7 karafil me hudhër të mesme (peeled)
- 1 tbsp farë kopër
- 4 speca të vogla të nxehta (të plota)
- 1/2 filxhan kripë (pickling)
- 1 viç uthull të bardhë (5%)
- 4 gota ujë
Si ta Bëni
- Plotësoni 6 deri në 7 kavanoza të sterilizuara 1-pintë me pods okra të prera dhe vendosni 1 karafil të hudhrave në çdo kavanoz.
- Në një tigan të madh jo reaktiv, kombinoni fara kopër, speca, kripë, uthull dhe ujë. Sillni një çiban të plotë.
- Hidh lëngun e nxehtë të pickling mbi okra, duke lënë një hapësirë prej 1/2-inç.
- Rregulloni kapakun dhe procesin për 10 minuta (lartësia 0-1000 këmbë). Për lartësi prej 1.001 deri 6.000 këmbë, procesi për 15 minuta. Nëse është mbi 6.000 këmbë, procesi për 20 minuta.
Për udhëzimet e përgatitjes së kavanozëve dhe më shumë, shih: Përgatitja e kavanozëve për përpunimin e ujit dhe të valëzimit të ujit
më shumë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 12 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 760 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |