Broilja e Londrës nuk është një prerje e viçit, por një mënyrë për ta përgatitur atë. Germëzat e Londrës zakonisht bëhen me një biftek të rrumbullakët, por mund të bëhen edhe me biftekë të bardhë ose me biftekë.
Sekretet e një lëngu të madh në Londër janë një marinadë e shijshme dhe presje e hollë ndaj kokrrës. Mbetur në Londër broil bën sanduiçe të mëdha të fërguara të fërguara. Është gjithashtu e shkëlqyeshme me disa lëng mishi shtëpiak.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan uthull balsamik
- 2 tbsp
- vaj ulliri
- 4 karafil hudhër grimcuar
- 1 tsp rosemary tharë
- 2 lb raundi pa kocka "
- London Broil ", rreth 2 inç i trashë
- 1 tbsp piper i freskët i zi terren
- kripë sipas nevojës
Si ta Bëni
Në një tas të vogël lëvizni së bashku uthull, vaj, hudhër dhe rozmarinë. Vendoseni viçin në një pjatë dhe thërrisni të dy anët në të gjithë me një pirun. Transferoni në një qese plastike të ngrirësit dhe derdhni marinadën. Mbyllni dhe ftohuni brenda natës.
Shndërroje në lartësi. Hiqni broilen e Londrës nga marinada dhe prekni thatën. Kripë bujarisht, dhe fshij në piper të zi terren fllad në të dy anët. Vendoseni në një tigan ose një furrë tjetër të sigurt.
Broil rreth 8 inç nën flakë për rreth 6-7 minuta në anën për të mesme të rralla - një temp të brendshëm prej 130 gradë F.
Transferimi në një pllakë dhe mbulimi lirshëm me fletë metalike; le të pushoni për 10 minuta. Për të shërbyer, prerë kundër kokrra në feta shumë të hollë. Shërbyer nxehtë, në krye me çdo lëngje nga pjatë në të cilën ajo mbështetej.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 310 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 115 mg |
| sodium | 127 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 42 g |