Këto zarzavate të panxhuara janë një pjatë e shijshme. Ju mund t'u shërbeni atyre me oriz apo polenta të butë . Nuk është e habitshme që panxharet dhe zarzavatet e panxhar të shkojnë në mënyrë të përkryer së bashku, kështu që ju mund t'i shërbeni këto zarzavate me panxhar të pjekur . Është një mënyrë e shkëlqyer për të përdorur tërë panxhar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 bunches e zarzavate panxhar (zarzavate nga dy bunches e panxhar), duke përfshirë rrjedh, larë tërësisht
- 2 shirita të proshutë, të dyshuara
- ¼ filxhan qepë të copëtuar
- 2 karafil hudher, peeled dhe grirë
- ¼ filxhan lëng molle
- 2 tbsp.
- vaj ulliri
- 1 tbsp. gjalpë
- Çikë e speca të kuqe të thara të thara (opsionale)
- Kripë kosher për shije
Si ta Bëni
- Prisni zarzavate dhe rrjedh në copa prej një inç.
- Në një tigan të madh, të rëndë me saunë, ngrohni vajin e ullirit mbi një nxehtësi të mesme për një minutë, pastaj shtoni proshutën me dics. Cook për disa minuta, nxitje herë pas here derisa disa prej yndyrës proshutë fillon të nxjerrë jashtë.
- Shtoni qepët dhe gatuajni për ca minuta, duke nxitur shpesh, derisa qepja të jetë e tejdukshme.
- Shtoni hudhërën dhe specat e kuqe të grimcuara opsionale dhe kuzhinierini për një minutë tjetër.
- Tani shtoni zarzavate të panxharit dhe lyejeni për rreth pesë minuta ose derisa zarzavate të jenë të butë dhe të njomur.
- Shtoni lëngun e mollës në tigan dhe kapni çdo copëz të ngjyrosur nga fundi i tiganit. Gatuani për dy minuta ose derisa të lëngët më së shumti të gatuar.
- Llokoçis në gjalpë, sezoni për shije me kripë Kosher dhe shërbejë menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 180 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 172 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |