Xhenxhefil dhe salcë soje janë sekretet e këtij viçi të stilit Hawaiian të tharë, të njohur si pipi kaula . Është bërë në një kuti tharje në diell, ose në një furrë konvencionale, ose një dehydrator elektrike .
Tani një rostiçeri popullor, i tharë ishte fillimisht një mënyrë për të ruajtur mishin, peshkun dhe shpendët kur frigoriferë ishin vetëm një ndriçim në syrin e shpikësit. Kur loja e gjallë ishte e pakët ose në një udhëtim të gjatë, proteina e thatë më pas u krijua në supave dhe stews për një vakt të shijshëm, të pasur me proteina.
Këtu janë origjina e pipi kaula.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund
- biftek krah
- 3/4 filxhan salcë soje
- 2 lugë
- Kripë Hawaii
- 1 1/2 lugë sheqer
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1 copë xhenxhefil, i grimcuar
- 1 piper i kuq i copëtuar i kuq (opsional)
Si ta Bëni
- Pritini 2 kilogramë shishen në shirita rreth 1 1/3 inç të gjerë. Kombinoje salcë soje 3/4 filxhan, 2 lugë kripë havai, 1 1/2 lugë sheqer, 1 hudher karafil të grirë, 1 copë xhenxhefil të thërrmuar dhe 1 piper i copëtuar i kuq, nëse përdorni dhe martoheni në salcë brenda natës.
- Nëse keni një kuti tharëse, vendosni mishin në diell të nxehtë për dy ditë, duke e sjellë atë natën.
- Nëse thaheni në furrë, vendoseni furrë në 175 gradë F. Vendosni mish në një raft, siç është rackja e gatimit të tortës. Vendi raft në një fletë cookie dhe mish të thatë në furrë për 7 orë. Nëse thaheni në dehidratues elektrik, ndiqni udhëzimet e prodhuesit. Ruajeni tharë në frigorifer.
Burimi: " Ushqimet etnike të Hawaii " nga Ann Kondo Corum (Bess Press). Ribotohet me leje.
Më shumë për Jerky dhe Jerky Recipes
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 374 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 119 mg |
| sodium | 4,316 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 47 g |