Kjo sallatë është ngrënë shumë shpesh në Spanjë gjatë verës. Ngjashëm me ensalada mixta, ajo ka më pak përbërës, është një punë e lehtë për të bërë dhe është shumë tërheqëse - për të mos përmendur shijshme dhe freskuese.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2
- vezë të ziera
- 1 kokë romaine ose marule
- 3 madhësi të mesme
- domate të pjekura
- 1/2 e bardhë ose e verdhë
- qepë
- 1 (6 inç) mund
- ton në vaj
- 2 oz (50 gr.) Ullinj të gjelbër
- 2 oz (50 gr.) Ulliri të zi
- 3 Tbsp (1.5 oz.)
- uthull të kuq
- 6 Tbsp (3 oz.) Ekstra të virgjër
- vaj ulliri
- Kripë për shije
Si ta Bëni
- Vlimë vezëve dhe hiqni nga nxehtësia për të ftohur.
- Shpëlarje dhe kullim marule. Trim ndonjë pikë dhe lot në copa, hedhjen e tyre në një pjatë.
- Shpëlaj dhe prerë çdo domate në 6-8 copë. Peel dhe thinly fetë qepë. Shpërndani mbi marule në pjatë.
- Tuna e hapur dhe vaji i kullimit nga mundi. Flokë ton me pirun dhe shpërndajeni mbi sallatë.
- Lëvozhni dhe fërkoni vezët, dhe vendosni sallatë në majë. Shpërndani ullinjtë e gjelbër dhe të zi mbi sallatë.
- Wisk vaj dhe uthull në një tas të vogël përzierjen dhe rreshkitje mbi sallatë. Kripë për të shijuar dhe shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 239 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 82 mg |
| sodium | 289 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 11 g |