Gjykata Bouillon (e theksuar "coor boo-YONE") është një lëng aromatik i aromatizuar që përdoret për gjuetinë e peshkut dhe butak. Bufa më e thjeshtë e gjykatës përbëhet nga asgjë tjetër përveç ujit të kripur dhe disa receta tradicionale kërkojnë një përzierje me ujë të gjysmë të kripur , gjysmë qumështi.
Ky recetë me gjalpë gjyqësore përdor një përzierje aromatike, aromash dhe acidi, të cilat do të japin rezultatet më të mira kur gjuajnë më shumë lloje peshku dhe butak.
Gjithashtu shih: Si të gjuaj peshkun .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gallon ujë (të ftohtë)
- 1 grusht
- Kripë kosher
- 1 filxhan
- verë e Bardhë
- 1 qepë e mesme (peeled dhe copëtuar)
- 1 selino me brumë të mesëm (copëtuar)
- 1 karotë e mesme (peeled dhe copëtuar)
- 1 fletë gji
- 1 copë
- trumzë të freskët
- Rrjedh prej 8 eshtra të freskëta
- 1 tsp zi
- peppercorns (grimcuar)
- 1 limon me feta të hollë
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tenxhere me peshë të madhe ose tenxhere supë. Sillni një çiban, pastaj uleni në një zierje . Ziej për 30 minuta.
- Sforco dhe ose përdorni menjëherë ose cool. (Shih shënimin më poshtë.)
SHËNIM: Kur hidhni peshk të vogël, peshq të feta (dmth. Fileto) ose butak, filloni me nxehtësi të nxehtë të gjykatës. Peshqit e mëdhenj duhet të fillojnë në një degë të ftohtë të gjykatës dhe pastaj ngadalë të sjellë një zierje për gatim edhe.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 47 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,794 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |