Ky grilë me mish viçi ka sasinë e duhur të uthullit për të mbajtur brinjë të butë dhe me lagështi. Ajo gjithashtu ka një aromë pak të ëmbël, por butësisht djegëse, e cila do të prodhojë një shportë të shijshme të brinjës së viçit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan uthull musht
- 1/2 filxhan salcë soje
- 1/2 filxhan me ujë
- 1/4 filxhan salcë Worcestershire
- 1/4 filxhan piper i kuq
- 2 lugë gjelle pluhur djegës
- 2 lugë qimnon
- 2 lugë
- kafe sheqer
- 1 lugë gjelle piper i zi
- 1 lugë gjelle vezë
- 1 lugë sheqer të bardhë
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 teaspoon cayenne (përdorni më shumë nëse preferoni)
Si ta Bëni
1. Përzierje erëza , sheqerna, dhe kripë në një tas jo reaktive.
2. Shto përbërës të lagur dhe përzierje mirë.
3. Ruani në frigorifer në një enë hermetike për një javë më së shumti.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 13 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 217 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |