Kjo është një pulë e butë Marsala është bërë me një salcë të thjeshtë Marsala dhe krem. Kjo bën një vakt të lehtë dhe të shijshëm me oriz ose petë.
Kjo është një alternativë e pasur dhe e butë për pule klasike të lehtë Marsala . Ose hidhni një sy në këtë pulë Marsala me tenderë pule .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 deri në 6 gjysma e gjoksit të pulave (pounded ose feta, rreth 1/4 në 1/2-inch trashësi)
- Dash i kripës dhe piper
- 3 lugë
- miell gjithandej
- 2 lugë
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 3 lugë gjelle gjalpë (e ndarë)
- 8 ounces kërpudha (feta)
- 1/2 filxhan verë të thatë Marsala
- 1/2 filxhan
- supë pule
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1/2 lugë çaji gjeth të thata borzilok
- 1/2 filxhan
- krem i rëndë
- 3 qepë të gjelbra (të prera hollë)
Si ta Bëni
- Sasi e vogël pulë me kripë dhe piper.
- Dip pulë në miell për të mbuluar lehtë të dyja palët.
- Në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare, shkrijeni gjalpë me vaj. Shto pulën dhe saute për rreth 2 minuta.
- Kthejeni dhe shtoni kërpudha feta në tigan. Vazhdoni të gatuani për rreth 2 minuta më shumë, duke nxitur kërpudha herë pas here.
- Shtoni verën Marsala, supë pule, dhe limon dhe sillni një zierje.
- Ziej, zbuluar, për 5 minuta për të pakësuar pak. Mbulo dhe vazhdo gatim për 5 minuta më gjatë.
- Shto basil, krem dhe qepë të gjelbër dhe gatuaj për 2 minuta më gjatë.
- Shërbyer pule Marsala me spageti të nxehtë gatuar, linguine, ose oriz.
Shërben 4.
Këshilla dhe ndryshime
- Nëse ju pëlqen një salcë e ëmbël, përdorni verën e ëmbël Marsala.
- Shto domate të rrushit të rrushit rreth 5 minuta para se të bëhet pjatë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Pule e Lehtë e Skillet me Salutin Veloute
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 596 |
| Fat i shëndoshë | 38 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 128 mg |
| sodium | 712 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 37 g |