Këto brinjë të mrekullueshme të pa kocka janë ngadalë të gatuara për përsosmëri me një përzierje të verës së kuqe dhe perimeve të copëtuara. Shërbyer këto brinjë të mrekullueshme të butë, të butë me orizin tuaj të preferuar ose patate të skuqura, së bashku me zarzavate për një vakt familjar të përditshëm. Këto brinjë të shkurtra janë perfekte për ditët e motit të ftohtë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 deri në 3 paund brinjë të shkurtër pa mish viçi (ose rreth 4 deri në 5 paundë)
- kripë dhe piper
- 2 lugë vaj ulliri ekstra të virgjër
- 1 qepë të madhe, të ndarë dhe feta
- 1 karotë e madhe, e mbuluar, me dics
- 3 brinjë selino, feta
- 2 gota verë të kuqe të thatë
- 2 gota supë pule
- 1 fletë të madhe gji
- Opsionale: disa gjethe të rosemarit të freskët ose të thata
Si ta Bëni
- Në një tigan ose tigan të madh, ngrohni vajin mbi nxehtësinë mesatare. Sasi e brinjëve me kripë dhe piper.
- Shikoni brinjët në vaj të nxehtë, duke u kthyer në të gjitha anët. Transferoni brinjët në tenxhere të ngadalshëm.
- Shtoni qepën, karotën dhe selenën në të njëjtën tavë dhe kuzhinierini, nxitoni shpesh derisa qepët të nxehen dhe të bluhet lehtësisht. Transferoni perimet në tenxhere të ngadaltë.
- Shtojini verën e kuqe dhe supë pule në të njëjtën enë dhe sillni një çiban.
- Vlim për rreth 7 deri në 9 minuta, ose derisa të reduktohet me gjysmën.
- Hidh mbi brinjët në tenxhere të ngadaltë. Shtoni fletë gji dhe një rozmarinë të vogël, nëse përdorni.
- Mbulo dhe kuzhinier me ngrohje të ulët për 7 deri në 9 orë, deri në brinjë, janë shumë të butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 924 |
| Fat i shëndoshë | 65 g |
| Fat i ngopur | 27 g |
| Fat i pangopur | 32 g |
| kolesteroli | 202 mg |
| sodium | 521 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 56 g |