Ky është versioni i duhanit i një tradicionale Santa Maria Tri-Tip ose Barbecue Santa Maria . Zakonisht, kjo Tri-Tip Roast është gatuar mbi një zjarr të gjallë në një skarë, por punon mirë për duhanpirësit. Përdorimi i duhanxhiut do t'ju japë një aromë më të mirë të tymit, por nuk do t'ju japë një sipërfaqe të ndotur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 deri në 3 kile (900 deri 1300 g.) Viçi me tri tipa të pjekur
- 2 lugë (30 ml.) Vaj vegjetal
- 2 lugë çaji (10 ml.) Kripë
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë çaji (5 ml.) Pluhur i butë i djegës
- 1 lugë çaji (5 ml.) Sheqer
- 1 lugë çaji (5 ml.) Piper i zi
Si ta Bëni
- Furça tri-tip me furçë me vaj.
- Kombinoje kripë, sheqer, hudhër, pluhur djegës dhe piper i zi dhe fshij në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen e mishit, mbuloni me përfundimin e plastikës. Le menjane.
- Përgatitni duhanxhin për një temperaturë gatimi rreth 225 deri 250 F / 110-120 C për 2-3 orë.
- Pasi të lejoni viçin të uleni me erëza për rreth 30 minuta, vendosni në duhanpirës të nxehtë . Një dru i mirë për këtë është lisi (lisi i kuq është druri tradicional i Santa Maria Barbecue). Duhani derisa mishi është i butë dhe ka arritur një temperaturë të brendshme rreth 170 F / 75 C.
- Hiqni nga duhanxhi dhe lejoni të pushoni, të mbuluar, për 10 deri në 15 minuta para gdhendjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 489 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 169 mg |
| sodium | 911 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 57 g |