Kjo gjellë e shijshme e patates është një kombinim i patate të pjekura, lakër gatuar dhe qepë opsionale të gjelbra. Kjo është një pjatë e madhe për Ditën e Shën Patrikut, ose shijoni atë si një pjatë anash për proshutën , mishin e pjekur, mishin e kripur ose salcice. Është e lehtë për t'u përgatitur dhe e mrekullueshme në çdo kohë të vitit.
Këto patate mund të bëhen edhe me kale të zier , dhe ata janë gjithashtu të mrekullueshëm me leeks të skuqur në vend të qepëve të gjelbra.
i lidhur
Pure Patate dhe Rutabagas
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 paund patate, peeled dhe prerë në copa të vogla
- 1 lugë çaji kripë
- 4 deri në 5 gota lakra të prera hollë
- 1/2 filxhan qepë të gjelbërta me feta të hollë, opsionale
- 5 lugë gjelle gjalpë
- 3/4 në 1 filxhan qumësht
- kripë dhe piper, për shije
Si ta Bëni
- Vendoseni patatet në një tigan të madh dhe mbuloni me ujë; shtoni 1 lugë çaji kripë. Sillni një çiban Reduktoni nxehtësinë në një zierje, mbuloni, dhe kuzhinier deri në tender, rreth 15 deri në 20 minuta.
- Ndërkohë, me avull ose me valë lakër në ujë të lehtë të kripur deri tenderit. Drain dhe vendosur mënjanë.
- Mash patate me gjalpë dhe 3/4 filxhan qumësht. Shtoni më shumë qumësht sipas nevojës. Llokoçis në qepë të gjelbër, nëse përdorni, dhe lakuar lakër. Shijoni dhe shtoni kripë dhe piper, për shije.
Këto patate janë të mrekullueshme me një vakt irlandez-themed. Shërbejë ato me mish lope të kripur ose me qengji të pjekur .
Për më shumë jeshile, përdorni kale gatuar në patate pure në vend të lakër dhe saute disa leeks thinly feta për të zëvendësuar qepët e gjelbër.
Ju gjithashtu mund të pëlqejnë këto receta
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 281 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 25 mg |
| sodium | 90 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 5 g |