Bari i detit kilian është peshk i bardhë i pasur me vajra të pangopura omega-3, me një cilësi unike të madhe të bie, por peshku është mjaft i butë në shije. Vajrat gjithashtu e bëjnë atë pak më të lehtë për të gatuar, sepse ajo nuk do të ashpërsohet nëse pak e tepruar.
Peshku i detit kilian është një peshk i thellë uji i njohur edhe si peshk i kuq, dhe kapet në ujërat e oqeanit rreth Antarktidës. Shumica e basit të detit kilian menaxhohet me përgjegjësi, por ka ende disa zona ku mbizotëron. Nëse jeni të pasigurt, pyesni shitësin nëse e dinë nëse peshku është kapur ligjërisht.
Shiko gjithashtu
Halibut i pjekur dhe Parmesan Crumb Topping
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 fileta bas të detit Kilian (rreth 6 ounces each_
- kripë për shije (kosher)
- piper i zi për shije
- Cajun erëza për shije (ose Creole ose erëza e zgjedhjes suaj)
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 425 F.
- Kokrrizë pan të panxharit vaj ose tigan me vaj ulliri.
- Sasihuni të dyja anët e filetave të basenit të detit me erëza Cajun ose Creole së bashku me një spërkatje të lehtë të kripës së drejtë dhe piper i zi terren. Nëse përzierja e erëza është mjaft e kripur, hidhni kripën kosher.
- Vendosni basin e detit në raftin e rakirave të vajosura.
- Piqni në 425 F për rreth 15 deri në 20 minuta. Koha varet nga trashësia e peshkut, e cila mund të ndryshojë.
- Shërbyer si është ose me salcë krem sheri , salsa misri , salsa pineapple , ose salcë të tjera.
- Sasi e vogël me një majdanoz të vogël të copëtuar të freskët, për garniturë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Halibut brokoli me gjalpë barishte
Fileto peshk i ngrirë barishte
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 41 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 24 mg |
| sodium | 170 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 9 g |