Campari dhe birrë? Kjo mund të duket si një kombinim i çuditshëm, por siç ka provuar Pamela Wiznitzer e Seamstress në New York City, mund të funksionojë. Është një përzierje fantastike dhe një ndryshim i këndshëm nga koktej tipike Campari .
Ftohtë Wiznitzer në kokën e Shadows çifton aperitivin e hidhur me gëlqere të freskët dhe një shurup pak mjaltë, së bashku me likerin e butë të manave nga St George Spritis. Pas lëkundjes së të gjithë asaj vetëm disa herë, një birrë e madhe artizanale në Kaliforni shtohet dhe përzierja shërbehet mbi akullin e grimcuar.
Kjo recetë është një mënyrë e mirë për të marrë birrë dhe aperitiv në një xhami të vetme dhe është një pije fun për të ndarë në darka të rastësishme, veçanërisht ato që përfshijnë një Barbecue.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ons Campari
- 1 ons lëng limoni
- 1/2 ons
- shurup mjaltë (raporti 1: 1 i mjaltit me ujë)
- 1/2 onç Shën Gjergji mjedër Lëngje
- 1 1/2 ounces Anderson Valley IPA
- Dekoroj: feta portokalli dhe gëlqere
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit përveç IPA në një shaker kokteje .
- Shkundni kokën ( shkundni vetëm disa herë ) dhe shtoni birrën në kallaj.
- Mbushni një gotë të lartë me akull grimcuar .
- Prisni pijen në xhami.
- Garnizoni me feta portokalli dhe gëlqere dhe një kashtë.
Recetë mirësjellje: Campari
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 211 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 20 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 10 g |
| proteinë | 12 g |