Kjo gjalpë e shpejtë dhe e ëmbël e ëmbël e bën një shije të shkëlqyeshme për patate të ëmbla të pjekura ose të pjekura ose kungull dimëror. Duhet vetëm një minutë ose dy për të bërë! Ndjehuni të lirë të ndryshoni sasinë e kanellës dhe sheqerit që t'i përshtaten shijes tuaj.
Më pëlqen t'i shërbej këtij gjalpi kanelle me bukë të shpejtë, scones ose muffins. Gjalpë është paraqitur me këtë bukë arre me pineapple . Do të ishte një përhapje e këndshme për pancakes ose waffles.
Receta bën rreth 1/3 filxhan, dhe është lehtësisht e shkallëzuar për një darkë të madhe ose mëngjes i vonë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lugë gjelle gjalpë (zbutur)
- 2 lugë çaji kanellë terren
- 2 lugë sheqer pluhur
Si ta Bëni
1. Në një tas të vogël kombinohen gjalpi i zbutur, kanellë, dhe sheqer pluhur; përzihet plotësisht dhe të dridhen deri në kohën e shërbimit.
2. Shërbyer teaspoonfuls rrumbullakosura në patate të ëmbla pjekur ose thjeshtë, ose shërbejnë atë së bashku me bukë të shpejtë, muffins, scones, ose pancakes.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 80 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |