Ky buding i butë oriz është i shijshëm delikate me kardamom dhe plot me arra. Është një ëmbëlsirë e madhe për çdo kohë të vitit. Në versionet e saj të Indisë jugore dhe lindore janë bërë për disa festivale. Në Jug, kheer quhet payasam dhe në lindje quhet pagë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2
- litra qumësht me krem të plotë
- 1 mund (400 gms) ëmbëlsuar
- qumështi i kondensuar
- 1 tsp.
- pluhur kardamom
- 1 filxhan sheqer
- 1 filxhan oriz Basmati
- 50 gram bajame
- blanched dhe slivered
- 50 gram rrush të thatë
- Disa fije shafranesh
- Opsionale: petals u rritën për të zbukuruar
Si ta Bëni
- Lani orizin mirë dhe lëreni për gjysmë ore në ujë të mjaftueshëm për ta mbuluar plotësisht.
- Vendosni qumështin, qumështin e kondensuar dhe sheqerin në një tigan të thellë, me trashësi të trashë dhe vlim. Kur qumështi të vijë në valë, shtoni orizin dhe ziej. Gatuaj derisa qumështja të ngjitet dhe zvogëlohet në gjysmën e volumit origjinal.
- Shto bajame, rrush të thatë dhe kardamom dhe kuzhinier për 5 minuta të tjera.
- Turn off cooktop dhe shtoni shafran. Ndajeni mirë.
- Lejo që kheer të ftohet, pastaj të dridhet.
- Shërbyer ftohtë garnished me petals trëndafili.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 730 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 34 mg |
| sodium | 143 mg |
| karbohidratet | 121 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 17 g |