Kjo byrek boronicë është bërë me krem kosi dhe karamele bajame mbushje. Përdorni predha tuaj të pastë të pjekurisë në shtëpi ose një guaskë të blerë me byrek të ngrirë për këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan krem kosi
- 2 lugë miell me qëllim
- 3/4 filxhan sheqer
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 vezë (rrahur)
- 2 1/2 gota boronica të freskëta (ose të ngrira)
- 1 unbaked shell 9-inç pastë pastë
- Për Pecanin Topping:
- 4 lugë miell me qëllim të përgjithshëm
- 3 lugë mbushur sheqer kafe
- 3 lugë gjelle gjalpi (zbutur)
- 3 lugë pecans (copëtuar)
Si ta Bëni
- Në një tas përzierës, rrahni së bashku kremin e tharbetit, 2 lugë miell, sheqer të grirë, vanilje, kripë dhe vezë derisa të jetë e qetë, rreth 3 deri në 5 minuta.
- Butësisht dele në boronica të freskëta ose të ngrira.
- Derdhni përzierjen në kore me pendë dhe piqni në 400 F për 25 minuta.
- Ndërkohë, kombinoni 4 lugë miell, sheqer kafe, gjalpë dhe pecans, përzierja me gishta deri sa të keni një përzierje të thërrmuar.
- Sasi e vogël përzierje pecan mbi krye të byrek; kthehuni në furrë dhe piqni për 10 minuta më gjatë. Le të ftohtë. Chill tërësisht para se të shërbejnë. Shërben 8 deri në 10.
Më shumë
Recipes boronicë
Torta e boronicës
Boronicë këpucare
Blueberry Bundt Cake
Cake Easy Crumb Cake
Blueberry Jam
Ëmbëlsirat e misrizës
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 412 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 44 mg |
| sodium | 361 mg |
| karbohidratet | 50 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 5 g |