Këto medalje të mishit të derrit janë të butë dhe të shijshëm, me një aromë pak të ëmbël dhe të errët. Gjëja më e mirë për fileto derri, nga e cila këto medallions janë prerë, është se ajo është pothuajse aq i mprehtë si pule mishit të bardhë.
Mish derri është gjithashtu një mish i shijshëm-shijues, i cili në vetvete është shumë i kënaqshëm dhe një ndryshim i mirë nga gjinjtë e përditshëm të pulave. Kombinimi i shijeve në këto medalione me xham i bën ata një fëmijë të kënaqshëm. Me siguri e bëri në shtëpinë tonë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/4 paund fileto derri, shkurtohet
- 1 tbsp.
- vaj ulliri
- 1/4 filxhan
- Uthull balsamike
- 2 tbsp. mjaltë
- 1 tbsp. Dijon mustardë
Si ta Bëni
- Pritini fileto derri në raunde një inç. Nxehtësia e vajit në tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare.
- Ndërkohë, nxehni furrë në 375 F, dhe llak një fletë pjekje me llak gatim nonstick .
- Medalionet e prera një minutë për anën, pastaj transferohen në fletë pjekjeje.
- Ecni uthull, mjaltë dhe mustardë së bashku në një tas të vogël. Medoemos medaljon me lustër.
- Gatuaj në furrë për 10 minuta.
Per Shërbyer: Kalorive 205, Kalorive nga Fat 69, Total Fat 7.1g (Sat 2.1g), Kolesterolit 72mg, 155mg Natriumi, Karbohidrat 10.3g, Fiber 0g, Proteina 23.8g
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 307 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 118 mg |
| sodium | 131 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 40 g |