Në këtë recetë të lehtë, kallamar (calamari) thjesht salcë me vaj ulliri dhe lëng limoni, pastaj shpejt i pjekur në skarë për të përsosur butësi.
Kallamar duhet të gatuhet shpejt mbi nxehtësi të lartë ose me gatitje të ngadaltë për të arritur butësinë. Çdo gjë në mes të rezultateve në një rrëmujë chewy.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kallamar pound (pastrohet)
- 1 lugë gjelle
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 1 lugë gjelle lëng limoni të freskët
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper i zi
- 1 lugë gjelle majdanoz të freskët (copëtuar)
- Garniturë: kajsi limoni
Si ta Bëni
- Nxehtësia e pjekjes
- Shpëlaj kallamarin nën ujë të rrjedhshëm të ftohtë dhe mbështillni me peshqir letre. Pritini trupat e kallamarit gjatërisht poshtë një anë dhe hapni banesë. Pritini tentacles në gjysmën nëse është i madh.
- Në një tas, kombinoni vajin e ullirit, lëng limoni, kripë dhe piper. Shto trupat dhe tentacles kallamar , duke hedhur në pallto.
- Trupat e kallamave të filetuar gjatërisht mbi skewers kështu që ata qëndrojnë të sheshtë. Thërrmojeni filet në skewers të veçantë.
- Grill mbi ngrohjes të lartë, duke u kthyer një herë, derisa vetëm i errët gjatë gjithë, 1 deri në 2 minuta.
- Hiq kallamar nga skewers dhe grumbull mbi një pjatë. Sasi e vogël me majdanoz dhe për të shërbyer me wedges limon.
Burimi: "The All New Good Housekeeping Cookbook", botuar nga Susan Westmoreland (Hearst Books), e përdorur me leje.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
- Si për të pastruar kallamar dhe Ink Harvest
- Spageti në kallam-Ink prevede prevede
- Kallamar dhe Calamari Gatim Këshilla
- Si të shkrirë Calamari të ngrirë
- Recetë e shpejtë dhe e lehtë për kallamarin e fëmijëve
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 137 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 264 mg |
| sodium | 51 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 18 g |