Ndriçimi mesdhetar dhe perzierja e barishte është sekreti për këtë recetë të shijshme të qengjit të kokës. Pasi janë marinuar dhe i pjekur në skarë, këto kërcell janë të butë, lëng dhe flavorful.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 hudhra karafil (grirë)
- 2 lugë gjelle
- vaj ulliri
- 1/2 teaspoon piper i zi
- 1/2 lugë çaji koriandër
- 1 lugë gjelle qimnon
- 1 cayenne majë
- 1/4 lugë çaji kanellë
- 1/2 lugë çaji rozmarinë
- 1/2 lugë çaji trumzë
- 2 kilogramë bërxolla të mishit të qengjit (rreth 8-10)
- kripë për shije
Si ta Bëni
Në një pjatë të madhe për pjekje, kombinoni të gjithë përbërësit, me përjashtim të kërcellve dhe kripës. Përzierje deri në kombinim, shtoni qukapat dhe fshij marinadën në të dyja anët. Mbulo dhe ftoheni për 2 orë, kthehuni, dhe ftoheni për 2 orë më shumë. Kërthamat e qengjit mund të marinohen brenda natës.
Ngrohni skarë, pjek, ose broiler. Hiq bërxollë nga marinadë dhe kripë të dy palët bujarisht. Cook rreth 5-6 minuta në anën për të mesme-të rralla.
Le të pushoni për 5 minuta para se të shërbeni.
Ky recetë kërcell kërcell është e shkëlqyer me një salcë nenexhik portokalli .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 599 |
| Fat i shëndoshë | 41 g |
| Fat i ngopur | 16 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 170 mg |
| sodium | 205 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 47 g |