Kżto kërpudha sżmundura janż shoqżrim tż pżrkryer pżr steaks grilż. Ju mund t'i përgatitni ato pasi të jeni të pjekur në skarë dhe të pushoni, ose thjesht përdorni djegësin tuaj të gazit dhe të gatuani në të njëjtën kohë.
Sido që të jetë, do të përfundoni me një kapelë fantastike të bishtajave. Këto kërpudha janë mjaft të shijshme për t'u shërbyer më vete, kështu që çfarëdo qëllimi juaj, ju do të jeni të kënaqur me këtë gjellë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile / 450 g
- Kërpudha Crimini , pastrohen dhe feta
- 2 karafil
- hudhër , i grirë
- 2 lugë / 30 ml vaj ulliri
- 2 lugë / 30 ml verë të bardhë
- 1/4 filxhan / 60 ml copëtuar majdanoz majdanoz
- 1 lugë çaji / 5 ml
- Salcë Worcestershire
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml pluhur i butë i djegës
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml pluhur qepë
Si ta Bëni
- Pastroni dhe hidhni kërpudha në feta të trasha (rreth 4 feta për kërpudha).
- Vaj ulliri të nxehtë në një tigan dhe shtoni kërpudha. Sezoni me hudhër, kripë, piper, pluhur djegës, dhe pluhur qepë.
- Ulja e nxehtësisë në mes të ulët dhe lejoni kërpudhat të gatuhen për 5 deri në 7 minuta.
- Kthejeni ngrohjen deri në mes të lartë për 1 minutë pastaj shtoni verë të bardhë dhe salcë Worcestershire.
- Lejo përzierje të flluskoj për 1 deri në 2 minuta, duke nxitur kërpudhat në pallto.
- Fikeni nxehtësinë dhe shtoni majdanoz. Shërbejeni në majë të biftekës ose përdorni si pjatë anësore.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 102 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 245 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |