Saluza spanjolle është një salcë me domate me aromë të bërë me qepë të skuqura, speca jeshile, kërpudha dhe hudhra. Është e madhe me pulë, mish viçi, mish derri dhe ushqim deti.
Shënim: Ky recetë kërkon 2 gota të salcës domate klasike , e cila është një nga pesë salcat e ashtuquajtura nëna të arteve kuzhinore. Ju mund të përdorni 2 gota salcë domate bazë , e cila është më e lehtë për t'u bërë, por jo aq e shijshme.
Nëse dëshironi të merrni më të mirën nga të dyja botët, shtoni një kockë proshutë në salcën bazë të pastave, ndërsa ajo simmers, pastaj hiqni kockën para se të pastroni atë. Ju mund të ziej edhe një kockë proshutë në salcë nga një kavanoz, vetëm për t'i dhënë asaj një thellësi më të madhe aromë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota salcë domate
- 1/2 filxhan kërpudha (feta)
- 1/2 filxhan qepë (copëtuar)
- 1/4 filxhan piper jeshil (diced)
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 1 dash
- Kripë kosher (për shije)
- 1 dash piper i zi (për shije)
- 1 dash Tabasco salcë (për shije)
Si ta Bëni
- Në një tigan me thellësi të lartë, hidhni qepë, piper jeshil dhe hudhër derisa qepët të jenë të tejdukshëm, rreth 5 minuta.
- Shtoni kërpudhat dhe vazhdoni të derdhni derisa kërpudhat të jenë të buta.
- Shtoni salcën e domates, sillni një zierje dhe gatuajini rreth 5 minuta.
- Sezoni me kripë, piper dhe Tabasko dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 47 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 51 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |