Mbulesa e rrotullës së pranverës mund të jetë e vështirë për të gjetur nëse nuk jetoni pranë një tregu aziatik. Kjo është një recetë për miellin standard dhe mbështjellësit e ujit të përdorur për të bërë rrotullat pranverore kineze . Për rezultatet më të mira, mbajeni mbushjen e ftohtë dhe mos bëni rrotullat e pranverës derisa të jeni gati për të skuqur thellë. Keni një shtresë misri dhe ujë të dorës për të vulosur mbështjellësit e mbështjellësve të pranverës pas mbushjes. Këto mbështjellës mund të jenë të ngrira.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan
- miell gjithandej
- 1/4 lugë çaji kripë
- 3/4 filxhan uji
- Gatim llak, sipas nevojës
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, llokoçis kripën në miell. Përzierje uji në miell për të formuar një qëlloj. Mbuloni dhe leni të pushoni për 1 orë.
- Spërkatni një tigan me llak për gatim dhe nxehtësi mbi nxehtësinë mesatare.
- Kthejeni ngrohjen poshtë në të ulët dhe të shtoni një lugë heaping lugë e qëlloj në mes të tigan. Shperndahet shpejt pergatiti ne menyre te barabarte per te formuar nje rreth 5 deri ne 6 centimetra me diameter. Vazhdoni zbutjen e goditësit kur gatuani lëkurën.
- Gatuani lëkurën shkurtimisht, derisa të jetë gatuar në pjesën e poshtme dhe buzët pakëzojnë pak. Kini kujdes që të mos mbishkruani. Hiqeni me kujdes dhe ngrini ose ngrini deri sa të jeni gati për t'u përdorur siç kërkohet në recetë.
Shënim: Sasia e ujit të nevojshëm do të varet pjesërisht nga faktorë të tillë si mosha dhe thatësia e miellit, lartësia në të cilën po gatuani, etj. Përgatitja duhet të jetë mirë e përzier dhe mjaft e trashë, por ende e hollë e mjaftueshme për të rënë nga pas e një lugë druri.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 27 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 94 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |