Kjo përzierje e gjallë e perimeve bën një shoqërim të mirë me pulën, peshkun ose mish derri. Ndërkohë që ju mund t'i shërbeni këto në çdo kohë të vitit, sezoni i pushimeve është i përsosur, kur ju mund t'i shërbeni këto si një pjatë anësore për darkën tuaj të pjekurisë së pushimeve . Duke pasur perime të gjitha në një tabaka pjekje ruan edhe pastrimin, që është gjithmonë një plus i madh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri
- 2 qepë të kuqe (të prera në thonjtë e trashë)
- 2 patate të kuqe të mesme (prerë në 6 wedges)
- 2 karota (të mesme në të mëdha, të prera në copa)
- 2 mesatare
- parsnips (prerë në pjesë të mëdha)
- 2 medium kungull i njomë (feta thickly)
- 4 karafil hudhër
- 1 piper i madh i kuq i zi (mbjellë dhe prerë në copa)
- 3-5 sprigs të
- rozmarinë
- Opsionale: 1 lugë çaji piper i zi (toka)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 425 gradë.
- Spray një tigan të madh pjekje ose pjatë ovenproof me llak gatim lakmusi .
- Organizoni perimet e prera në pjatë dhe rreshkitje me vaj ulliri. Shtojini gërmadhat e rosemarit dhe shtoni me piper.
- Perime të pjekura për 20 minuta.
- Hiqni nga furrën dhe kthejeni perimet.
- Rrelli për 20 minuta shtesë, ose derisa perimet të jenë të butë dhe të butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 288 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 69 mg |
| karbohidratet | 51 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 7 g |