Konfidenca sipas përkufizimit është një përbërës i ruajtur. Kuzhina franceze përdor përdorimin e duck, domate, dhe confie qershi, etj. Qepë në këtë recetë janë gatuar në një konsistencë si marmelatë, dhe pastaj lejohet të ftohet në temperaturën e dhomës para se të shërbejnë. Kjo recetë nuk është e ruajtur, kështu që teknikisht nuk është një konfeksion, por një bllokim i shpejtë.
Shënim i Cook: Jini shumë të kujdesshëm për të gatuar qepë butësisht. Një grimë qepë të djegur do t'i japë recetë gjithë një shije të hidhur .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 6 qepë të verdhë (copëtuar)
- 2 teaspoons sheqer demerara (sheqer i papërpunuar)
- ¼ lugë çaji kripë
- ¼ lugë çaji piper i zi
- ½ lugë çaji tharë trumzë
- 2 lugë çaji
- Uthull balsamike
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 gradë.
- Shkrihet gjalpi në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare. Shtoni qepë dhe sheqer demerara dhe piqni, nxitje shpesh, derisa qepët bëhen të tenderit dhe fillojnë të kthehen në art.
- Sasi e vogël me kripë, piper dhe trumzë. Llokoçiseni përzierjen dhe transferoni tiganin në furrën e nxehtë.
- Cook për 20-30 minuta, nxitje herë pas here, deri në qepë janë të zbutur, shumë e butë, dhe janë një ari të mesme të gjithë.
- Shtoni uthull gjatë 5 minutave të fundit të gatimit.
- Hiqni nga furra, qepni qepët në tigan deri sa të arrijnë temperaturën e dhomës dhe pastaj shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 51 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 4 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |