Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 £ oxtails, rubbed me kripë dhe piper i freskët i zi terren
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 filxhan selino copëtuar
- 1 qepë të verdhë të mesme, të shqyera dhe copëtuar
- 2 karrota, feta
- 3 karafil me peeled hudhër
- 2 shallots, peeled dhe copëtuar
- 1 lugë gjelle majdanoz të copëtuar
- 1 lugë gjelle miell me qëllim
- 2-1 / 2 gota me mish viçi të gatuar shtëpi ose përdoreni konservuar
- 1-1 / 2 gota verë të kuqe
- 2 gjethe gji
- 1/2 lugë çaji tharë trumzë, e tërë
- Kripë dhe piper i zi terren për shije
Si ta Bëni
Duke përdorur një tigan të madh të zi, ngjyrosni okstailët e kalitur në vajin e ullirit . Ju do të duhet ta bëni këtë në rreth 3 batche. Hiqni tifozët në një tenxhere të rëndë 6 - 8-katëshe. Lëreni vajin në tigan dhe hidhni selino, qepë, karota, hudhra , shallots dhe majdanoz. Kur qepët janë të qarta, shtoni miellin dhe ndizni mirë. Saute disa minuta më shumë dhe të shtoni aksioneve të mishit,, lë gji, dhe trumzë , së bashku me oxtails .
Zierje mbuluar pjesërisht për 2 orë, ose deri në tender. Llokoçis herë pas here. Shtoni kripën dhe piperin në shije ashtu si pjatë përfundon.
Burimi: nga Jeff Smith (William Morrow)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 178 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 88.301 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |