Mamie Taylor ishte një këngëtare e famshme opera rreth kthesës së shekullit të 20-të dhe një histori shkon që një rostator i Rochester-it, Nju Jorku e krijoi këtë pije me kërkesën e saj diku rreth vitit 1899.
Ftohësi i gjatë i është dhënë emri i saj dhe ka gëzuar popullaritet të madh për disa vite, pastaj fugled për vite me radhë derisa u rishfaq për shkak të interesit të ri në kokteje klasike . Megjithatë, Mamie Taylor është një pije e madhe, si një Highball me skaje.
Një shënim duhet të bëhet që të dy birrë xhenxhefil dhe birrë xhenxhefil janë të rekomanduara në këtë pije. Cili përdorim do të bazohet në preferencën tuaj për xhenxhefil me aromë. Vernor's birrë xhenxhefil është një mundësi e këndshme për një butë, gjysmë të ëmbël Mamie Taylor, edhe pse kur në humor për diçka spicier një birrë xhelatinjtë Jamaican madhe është fantastike.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 ounces
- Ujit të përzier uiski
- Lëng prej 1/2 gëlqere
- 6 ounces
- birrë xhenxhefil ose birrë xhenxhefil (ose të mjaftueshme për të mbushur xhamin e lartë)
- 1
- pykë gëlqere për garniturë
Si ta Bëni
- Derdhni lëngun e uiski dhe gëlqere në një xhami të mbushur me akull .
- Top me birrë xhenxhefil ose birrë xhenxhefil.
- Dekoroj me një pykë të gëlqeres .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 230 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 14 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 1 g |