Përdorni imagjinatën tuaj për të shtuar erëza dhe aroma në këtë recetë themelore të salmonit të tharë. Thërrmimi mund të bëhet në një dehydrator, duhanpirës ose furrë. Plani përpara si do t'ju duhet të paktën 8 orë kohë marinimi dhe mund të zgjasë deri në 8 orë ose më shumë për të arritur dëshirën e dëshiruar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan kripë (NOT iodized)
- 2-1 / 2 gota sheqer të lehta kafe
- 1/4 filxhan salcë soje
- 1 gallon ujë
- Fileto salmoni (lëkura e hequr)
- Piper i kajshem (opsional)
Si ta Bëni
- Vendi kripë , sheqer kafe, salcë soje dhe ujë në një tenxhere. Tjetra të sjellë atë në një çiban dhe llokoçis derisa sheqeri është tretur. Hiqeni enën nga nxehtësia dhe leni të ftohur në temperaturën e dhomës.
- Fetë salmon gjatësi (jo në të gjithë gjerësinë) në shirita 1 / 4- në 1/2-inch trasha. Vendi shirita salmon në shëllirë ftohur dhe ftoh për 8 deri në 10 orë për të marinuar .
- Lëreni shëllirë. Shpëlarje salmon me ujë të pastër dhe le të thahet. Pat thatë me peshqir letre.
- Raftet dehidratuese me vaj me perime. Vendi salmon strips në racks, jo duke prekur aq ajër mund të qarkullojnë. Sasi e vogël me piper shajak për shije. Thani në doneness të dëshiruar sipas rekomandimeve të prodhuesit dehidratues.
- Sytë e salmonit mund të thahen gjithashtu në furrë në vendosjen më të ulët ose në duhan. Koha e tharjes mund të zgjasë 8 orë ose më shumë, varësisht nga mënyra dhe sa e thatë ju pëlqen të tharë.
- Dyqani salmon tharë në një enë hermetik ose qese ziptop.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 463 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 55 mg |
| sodium | 29.279 mg |
| karbohidratet | 76 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 21 g |