Vija viçi dhe perimet në një salcë të pasur të zezë.
Shërben 4
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota oriz me kokrri të gjatë
- 6 lugë salcë fasule të zezë
- 4 lugë salcë soje
- 2 lugë verë kineze oriz
- 4 lugë sheqer kafe
- 1 lugë çaji piper i zi
- 4 lugë gjelle canola ose vaj badiava
- 24 ounces (720g) viçi i varfër, i prerë në shirita të hollë përgjatë grurit
- 24 fasule të gjelbërta, përfundon të shkurtohet, të prerë në gjysmë në diagonale
- 2 speca me zile të kuqe, julienned
- 2 onions, secili prerë në 8 wedges dhe ndarë në copa
- 6 karafil hudher, i grirë
- 4 lugë çaji xhenxhefil i freskët i integruar
- 3 gota mish viçi
- 3 lugë miell misri, të përzier me një paste me 3 lugë ujë
Si ta Bëni
1. Sillni 3 gota ujë në çiban në një tigan. Llokoçis në oriz dhe mbani nxitje derisa uji të kthehet në vlim. Mbulo tenxhere me një kapak të shtrënguar, zvogëloni nxehtësinë në shumë të ulët dhe zierni butësisht për 15 minuta.
2. Ndërsa orizit gatuan, përzieni së bashku salcën e fasule të zezë, salcën e sojeve, verën e orizit kinez , sheqerin dhe piperin e zi në një tas.
3. Ngrohni një wok ose tigan të madh mbi nxehtësi të lartë, shtoni 2 lugë vaj, dhe llokoçiseni-skuqeni viçin për 5 minuta.
Hiqni viçin nga wok dhe vendosni mënjanë në një pjatë.
4. Ngrohni vajin e mbetur në wok dhe nxisni skuqurën fasulet, specat dhe qepët për 7 minuta. 5. Shto hudhër dhe xhenxhefil dhe llokoçis-skuqura për një minutë, pastaj kthehet viçi në wok. Shto salcë përzierje dhe të aksioneve, pastaj shtoni paste miell misri dhe kuzhinier, nxitje të vazhdueshme, deri thickened. Shërbejnë në një shtrat të orizit.
Ripublikuar me leje nga Rruga Mediterrase (Wiley, 2007)
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2405 |
| Fat i shëndoshë | 45 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 152 mg |
| sodium | 2.099 mg |
| karbohidratet | 365 g |
| Fibër diete | 108 g |
| proteinë | 140 g |