Ky kokërr derri është i kalitur me hudhra dhe bimë, së bashku me një verë të vogël të bardhë ose me supë pule. Ngrohësi i ngadalshëm e bën gjellën të lehtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 deri në 4 poun4-poundess derri rosto pjekur, prerë
- 4 karafil
- hudhër, feta
- kripë dhe piper
- 1/2 lugë çaji çdo urtë dhe trumzë, ose 1 lugë çaji
- erëza të shpezëve
- 1 filxhan supë pule
- 1/4 filxhan verë të bardhë të thatë ose supë pule
- 1/4 miell filxhan
Si ta Bëni
1. Derri derri Brown mbi të gjitha anët në një tigan të madh.
2. Bëni shkurtime në pjekje me një thikë të vogël dhe futni feta hudhre; vendin në tenxhere të ngadalshëm dhe sezoni me kripë, piper, dhe urtë dhe trumzë ose erëza pulave. Shto supë dhe verë, nëse përdoret.
3. Mbuloni dhe përgatiteni me LOW për 8 deri në 10 orë.
4. Largoni yndyrën e pjekur dhe të tepërt nga lëngjet; kombinoni miellin me rreth 3 lugë ujë të ftohtë dhe lëvizni deri sa të qetë.
5. Kthejeni tenxhere të ngadaltë të lartë dhe llokoçiseni në përzierjen e miellit. Cook dhe llokoçis deri thickened (kjo mund të bëhet më shpejt në stovetop).
6. Shijoni salcë mbi mish derri, me oriz apo patate .
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Mish derri i ngadalshëm i gatuar me mbushje
Mish derri i pjekur me mbushje
Honey-Bourbon mish derri i lëmuar
Bacon i mbështjellë derri me lulushtrydhe të ziera të buta
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 163 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 32 mg |
| sodium | 352 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 15 g |