Një bukuroshe e freskët e bërë me pjeshkë me feta dhe një miell, sheqer kafe dhe gjalpë. Nëse ju pëlqen një erëz pak, spërkasë pjeshkë me rreth 1/4 në 1/2 lugë çaji kanellë terren .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 deri në 8 pjeshkë, peeled dhe feta
- 3 lugë lëng limoni
- 1 filxhan
- miell gjithandej
- 1 filxhan mbushur sheqer kafe
- 1/2 filxhan gjalpë
Si ta Bëni
- Organizoni pjeshkë në një pjatë të pjekjes së cekët, të butë, me 2-litra. Sasi e vogël me lëng limoni.
- Në një tas, kombinoni miellin dhe sheqerin. Pritini në gjalpë me një blender pastë ose gishtat deri thërrmueshëm. Sasi e vogël përzierje mbi pjeshkë pastaj butësisht shtypni poshtë.
- Piqni në 375 ° për 25 deri në 30 minuta, ose derisa pjeshkat të jenë të butë.
Shërben 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Recipes Country Recipes Peach Recipes
Poshtë Home Fresh Peach Cobbler
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 431 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 247 mg |
| karbohidratet | 68 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 4 g |