Këto gjoksa pule janë gatuar me dragua, supë pule, një verë të vogël të bardhë, dhe krem të rëndë. Është një recetë e thjeshtë dhe një e tërë familja do të kënaqet. Kjo pulë është e shijshme me oriz ose makarona dhe një sallatë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 pa kocka
- gjysma e gjoksit të pulave
- Dash i kripës dhe piper
- 1/4 filxhan miell me qëllim
- 1/4 copë gjalpë
- 1 lugë gjelle qepë të imët
- 1/4 filxhan verë të bardhë thatë
- 1/2 lugë çaji të thata
- dragua
- 1/4 filxhan
- supë pule
- 1/4 filxhan krem të rëndë
Si ta Bëni
- Sasi e gjysmave të gjirit pule me kripë dhe piper; fund me miell. Vendosni miellin e mbetur.
- Në një tigan të madh, ngrohni 3 lugë gjelle gjalpi për ngrohje mesatare. Pulë kafe në të dy anët, hiqni pulën; mbani ngrohtë. Shtoni qepë në tigan dhe lyejeni për 1 minutë.
- Shto verë në tigan; rritet nxehtësia në të lartë dhe kuzhinier deri sa të lëngshme pothuajse është avulluar, nxitje për të liruar bit bituminuar në fund të tigan.
- Ulja e nxehtësisë në mes të ulët; shtoni miell të rezervuar, duke nxitur një paste të trashë. Shto dragua dhe supë pule. Kthehuni pule në tigan; mbulojnë dhe kuzhinier deri në tender, rreth 20 deri në 25 minuta. Hiqni gjinjtë e pulës në një pjatë të nxehtë. Shto gjalpë të mbetur dhe krem të rëndë në tigan. Nxehtësia përmes; derdh salcë e butë dragua mbi gjinjtë e pulës.
Recipes të ngjashme
- Pjekur hudhra dhe Oregano gjokset pule
- Recetë Arkë Chicken Recetë Casserole
- Gjërat e Fërguara të Pulave
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1369 |
| Fat i shëndoshë | 83 g |
| Fat i ngopur | 27 g |
| Fat i pangopur | 32 g |
| kolesteroli | 450 mg |
| sodium | 692 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 133 g |