Tani ju mund të bëni në shtëpinë tuaj cornbread tuaj të stilit të Jugut me këtë recetë nga zinxhiri i restorantit të restorantit Cracker Barrel.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2/3 copë qepë të copëtuar
- 2 gota selino copëtuar
- 2 kula ditësh të vjetra, bukë të grirë
- 1 kuart i ditëve të vjetra, biskota të integruara
- 1/4 copë thekon thata majdanoz
- 2 lugë përzierje shpendësh
- 2 tsp terren i urtë
- 1 lugë piper i trashë terren
- 4 ounces margarine
- 1 kuart (32 ounces) plus 1 (14-ons) mund
- supë pule
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 gradë F.
- Përzihet qepë , selino, bukë e grirë e integruar, dhe biskota , majdanoz, erëza e pulave, urtë dhe piper në një tas të madh përzierës. Shto margarinë të shkrirë në përzierje. Llokoçis derisa të përzihet mirë.
- Shto supë pule për përbërësit e thatë dhe përzierje mirë. Salcë duhet të ketë një qëndrueshmëri të lagur, por jo soupy si një qëlloj të shpejtë (ose cornbread ).
- Ndani përzierje në mënyrë të barabartë në dy (8 x 8 inç) pans mbuluar me llak jo-shkop.
- Piqni të zbuluar për 1 orë deri në kafe të lehtë në krye.
- Receta mund të dyfishohet.
Këshilla për salcë të shkëlqyeshme: Biskota gruri dhe muffins misri në një procesor të ushqimit deri në tokë të ashpër ose duke përdorur vrimat më të mëdha në rende dorën tuaj. Zëvendësojeni stokun tuaj të zogjve shtëpiak ose magazinën për të konservuar nëse preferoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 41 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 227 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |