Bajame përdoren në salcat spanjisht, desserts dhe si një rostiçeri. Një tas me bajame të karamelizuara mund të shërbehet si një tap ose një ëmbëlsirë. Shtimi i një kripë në shtresën e ëmbël mund të japë atë prekje të veçantë. Këto bajame të karamelizuara janë aq të mira saqë është e vështirë të hahet vetëm një ...
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 oz. (110 g)
- sheqer pluhur
- 2 1/2 oz. (70 ml) ujë
- 6 oz. (170 g) bajame të papërpunuara
- Opsionale: kripë dash
- Opsionale: 1/2 tsp. terren
- kanellë
Si ta Bëni
- Nxehni një tigan të madh mbi një nxehtësi të ulët ose të mesme.
- Hidhni ujin në tigan dhe llokoçisni në sheqer pluhur derisa sheqeri zhytet plotësisht. (Nëse përdorni Shto bajame në tigan dhe përziej vazhdimisht duke përdorur një lugë druri.
- Do të duhet rreth 10 minuta që uji të zhduket plotësisht dhe se sheqeri të karamelizohet. Sapo sheqeri shkrihet dhe caramelizes, vazhdoni të lëvizni bajame derisa të jenë plotësisht të veshura. Pastaj, tip bajame nga pan mbi një pjatë të freskët.
Ide Shërbyese
Shërbyer këto bajame karamelizuar nga vetë, ose të shtoni në një sallatë të gjelbër. Pritini me kokrri dhe përdorni si një kavanoz për flan , natil , apo akullore . Feta djathë spanjolle, të tilla si djathë manchego me bajame të karamelizuara, bëjnë një ëmbëlsirë të thjeshtë për darka pranverore dhe verore.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 361 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 43 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 9 g |