Ky thjeshtë, brumë i kremtuar me kardamomë shërben si bazë për shumë bukë skandinave, rrotulla dhe buns.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 gota qumësht
- 1 1/2 gota gjalpë (i shkrirë)
- 1 filxhan sheqer
- 1 tsp. kripë
- 2 tsp.
- kardamom (tokë e freskët prej rreth 25 pods kardamomë)
- 2 pkg. maja e thatë aktive (4 1/2 lugë.)
- 8-9 filxhanë miell (miell me qëllim ose bukë)
Si ta Bëni
- Qumështi i ngrohjes në një çiban të lehtë, duke fikur nxehtësinë kur të arrijë pikën e djegies (me flluska të vogla në krye).
- Llokoçis në gjalpë të shkrirë, sheqer, kripë dhe kardamom tokë. Le të përzierje të freskët deri "gisht-ngrohtë" (ende mjaft të ngrohtë, por vetëm mjaft të ftohtë për të prekur).
- Llokoçis në maja dhe le të ulen për 10 minuta.
- Shtoni miell në përzierje me një filxhan 1/2 në një kohë, derisa brumi është i fortë dhe tërhiqet nga ana e tasit tuaj të përzierjes ( Këshillë: Nëse përdorni një mikser për qëndrim, shkëmbeni vozitësin për përzierjen e brumit të brumit pas shtimit të 5 gota e miellit Përdorni brinjën e brumit për përzierje dhe gatuani brumin ndërsa shtoni 3-4 filxhanët e miellit).
- Mbulo brumin në tas përzierës me një peshqir të pastër dhe lëreni të rritet deri në dyfish, rreth një orë.
- Derdhni brumin, pastaj largoni nga tas.
- Në një counter floured, gatuaj brumë lehtë deri sa të butë dhe me shkëlqim.
- Ndani brumë në dy gjysma dhe përdorni për të bërë bukë të endur ( vetebröd ), buns, dhe / ose kanellë rrotullon ( kanelbullar ).
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 155 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 31 mg |
| sodium | 156 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |