Kimchi oriz i skuqur, ose kimchi bokumbap , është një mënyrë e shkëlqyer për të bërë një tas orizi të shijshëm nga loiterers në frigoriferin tuaj. Por ka raste kur ju doni një vakt të shijshëm pa vënë në punë shumë, dhe kjo është kur kjo recetë do të jetë në dispozicion.
Ky është oriz shijshme kimchi (ose kimchee , ose gimchee ), por ju nuk keni nevojë të keni gatuar oriz tashmë për ta bërë këtë të ndodhë. Ju briefly saute kimchi dhe mish dhe pastaj gatuaj atë me oriz në tenxhere tuaj oriz dobishëm. Është një vakt i vërtetë i shumëfishtë.
Ku do të ishim pa cookerë të orizit ? Epo, duke qëndruar mbi një sobë të nxehtë, për një gjë. Nuk është e vështirë të bësh oriz në një tenxhere , por është më mirë të shtypësh një buton dhe të mos duhet ta shikosh atë të gatuajë.
Më shumë receta koreane
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan oriz i papjekur (larë)
- 1 1/2 gota uji
- 4 ounces
- barku derri (ose proshutë, hiqni nëse përgatitni vegjetarian)
- 1/2 filxhanë filxhanë
- 1/2 filxhan kimchi
- 1 lugë gjelle salcë soje
- 1 lugë çaji vaj susam
- Garniturë:
- scallions
Si ta Bëni
- Vendosni orizin dhe ujin në tenxhere të orizit për tu zhytur.
- Në një pan saute, shpejt saute barkun derri (ose proshutë), kimchi, dhe lakër bathë.
- Shtoni në oriz dhe ujë dhe përzihet për të kombinuar.
- Mbylle tenxheren e orizit dhe kuzhinier siç duhet normalisht.
- Pasi të bëhet orizi, llokoçizoni orizin për të siguruar që gjithçka të shpërndahet në mënyrë të barabartë dhe të pjesë në lojë me birila.
- Garnish me scallions, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 436 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 260 mg |
| karbohidratet | 62 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 9 g |